📣𝗣𝗼𝗱𝗸𝗮𝗿𝗽𝗮𝗰𝗸𝗶𝗲 𝗧𝗮𝗿𝗴𝗶 𝗘𝗸𝗼𝗻𝗼𝗺𝗶𝗶 𝗦𝗽𝗼ł𝗲𝗰𝘇𝗻𝗲𝗷 𝟮𝟬𝟮𝟰

W imieniu 𝗥𝗲𝗴𝗶𝗼𝗻𝗮𝗹𝗻𝗲𝗴𝗼 𝗢𝘀́𝗿𝗼𝗱𝗸𝗮 𝗣𝗼𝗹𝗶𝘁𝘆𝗸𝗶 𝗦𝗽𝗼ł𝗲𝗰𝘇𝗻𝗲𝗷 𝘄 𝗥𝘇𝗲𝘀𝘇𝗼𝘄𝗶𝗲 serdecznie zapraszamy przedstawicieli podmiotów ekonomii społecznej działających na terenie województwa podkarpackiego do udziału w 𝗣𝗼𝗱𝗸𝗮𝗿𝗽𝗮𝗰𝗸𝗶𝗰𝗵 𝗧𝗮𝗿𝗴𝗮𝗰𝗵 𝗘𝗸𝗼𝗻𝗼𝗺𝗶𝗶 𝗦𝗽𝗼ł𝗲𝗰𝘇𝗻𝗲𝗷, które odbędą się w dniu 📆 𝟮𝟵.𝟬𝟲.𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿.
w godzinach 15:00 – 20:00 w 𝗣𝗮𝗿𝗸𝘂 𝗞𝘂𝗹𝘁𝘂𝗿𝘆 𝗶 𝗪𝘆𝗽𝗼𝗰𝘇𝘆𝗻𝗸𝘂 „𝗕𝗨𝗟𝗪𝗔𝗥𝗬” 𝘄 𝗥𝘇𝗲𝘀𝘇𝗼𝘄𝗶𝗲.
Podczas Targów każdy z Wystawców będzie miał możliwość zaprezentowania swojego podmiotu oraz produktów i usług w sposób niekomercyjny szerokiej grupie odbiorców. Zastrzega się brak możliwości sprzedaży produktów w trakcie 𝗣𝗼𝗱𝗸𝗮𝗿𝗽𝗮𝗰𝗸𝗶𝗰𝗵 𝗧𝗮𝗿𝗴𝗼́𝘄 𝗘𝗸𝗼𝗻𝗼𝗺𝗶𝗶 𝗦𝗽𝗼ł𝗲𝗰𝘇𝗻𝗲𝗷.
Zapewniamy bezpłatnie: indywidualne stoisko wystawiennicze dla każdego zakwalifikowanego Wystawcy, ubezpieczenie, identyfikatory i produkty informacyjno–edukacyjne.
Podmioty ekonomii społecznej zainteresowane udziałem w Targach proszone są o przesłanie 📩wypełnionej „Karty Zgłoszeniowej Wystawcy” (dostępnej pod adresem: https://www.rops.rzeszow.pl/a-1663-podkarpackie-targi…) najpóźniej do dnia📆 𝟭𝟬 𝗰𝘇𝗲𝗿𝘄𝗰𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟰 𝗿. na adres d.maj@rops.rzeszow.pl.
📌Liczba stoisk wystawienniczych jest ograniczona do 25 miejsc. Rekrutacja do udziału w Targach będzie odbywać się na podstawie Regulaminu Podkarpackich Targów Ekonomii Społecznej.
📌Potwierdzenie o zakwalifikowaniu do udziału w Targach zostanie przesłane do wybranych podmiotów za pośrednictwem poczty elektronicznej po zakończeniu procesu rekrutacji.
W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt pod numerem tel. (17) 747 06 27. ☎️
𝘗𝘳𝘰𝘫𝘦𝘬𝘵 „𝘚𝘱𝘰ł𝘦𝘤𝘻𝘯𝘢 𝘳𝘰́𝘸𝘯𝘰𝘸𝘢𝘨𝘢” 𝘸 𝘳𝘢𝘮𝘢𝘤𝘩 𝘱𝘳𝘰𝘨𝘳𝘢𝘮𝘶 𝘍𝘶𝘯𝘥𝘶𝘴𝘻𝘦 𝘌𝘶𝘳𝘰𝘱𝘦𝘫𝘴𝘬𝘪𝘦 𝘥𝘭𝘢 𝘙𝘰𝘻𝘸𝘰𝘫𝘶 𝘚𝘱𝘰ł𝘦𝘤𝘻𝘯𝘦𝘨𝘰 2021-2027 𝘸𝘴𝘱𝘰́ł𝘧𝘪𝘯𝘢𝘯𝘴𝘰𝘸𝘢𝘯𝘺 𝘻𝘦 𝘴́𝘳𝘰𝘥𝘬𝘰́𝘸 𝘌𝘶𝘳𝘰𝘱𝘦𝘫𝘴𝘬𝘪𝘦𝘨𝘰 𝘍𝘶𝘯𝘥𝘶𝘴𝘻𝘶 𝘚𝘱𝘰ł𝘦𝘤𝘻𝘯𝘦𝘨𝘰 𝘗𝘭𝘶𝘴, 𝘥𝘻𝘪𝘢ł𝘢𝘯𝘪𝘦 04.13 𝘞𝘺𝘴𝘰𝘬𝘪𝘦𝘫 𝘫𝘢𝘬𝘰𝘴́𝘤𝘪 𝘴𝘺𝘴𝘵𝘦𝘮 𝘸ł𝘢̨𝘤𝘻𝘦𝘯𝘪𝘢 𝘴𝘱𝘰ł𝘦𝘤𝘻𝘯𝘦𝘨𝘰.
#podkarpackaekonomiaspołeczna #projektspołecznarównowaga #ekonomiaspołeczna #klauzulespołeczne #ropsrzesów #podkarpackietargiekonomiispołecznej #funduszeUE

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress